Le Salon is opgericht door Jet, die na jaren ervaring in de kappersbranche een salon wilde creëren die zich focust op de unieke schoonheid van ieder persoon.
Haar visie is helder:
-
Eén-op-één afspraken, zodat alle aandacht naar jou gaat
-
Hoogwaardige producten en technieken, zorgvuldig gekozen voor jouw haartype en de laatste trends
-
Een behandeling die je rust geeft, niet alleen een mooi resultaat
Er wordt gewerkt met oog voor detail en geluisterd naar wat jouw haar nodig heeft. Door de deskundigheid van Jet en warme benadering voelen klanten zich gezien, gehoord en verzorgd.
Reviews
Write a reviewReviews by customers
Zoals altijd weer erg blij met het eindresultaat! Jet luistert goed, denkt met je mee en knipt en kleurt fantastisch! Haar salon is erg comfortabel en makkelijk te vinden, altijd voldoende parkeergelegenheid in de buurt.
Erg tevreden met het kleur- en knip resultaat! Jet denkt goed mee en verstaat haar vak!
Fantastische kleinschalige salon op een prachtige locatie. Jet verstaat haar vak ,ik ga er altijd graag naar toe en kom met een prachtig kapsel weer naar buiten.
Fijne salon met een ervaren goede kapster Gezellige ambiance met een heerlijke massage/wasstoel waar je heerlijk tot rust komt! Ik zeg maak vooral eens een afspraak!
Haar zit weer helemaal top ☺️
Treatments
Teinture/Toner
Balayage/highlights kort/half lang haar
Opening times
| Monday | Closed |
| Tuesday | 09:15-13:15 |
| Wednesday | 09:15-18:00 |
| Thursday | 09:15-20:00 |
| Friday | 09:15-17:00 |
| Saturday | Closed |
| Sunday | Closed |
Location
Veerhaven 14
3016 CJ Rotterdam