Loading...

Pour Vous Coiffures

Emmastraat 15, 3171 AH Poortugaal

In 2011 werd Stephanie eigenaar van de salon die in 1983 is opgericht tot een succesvol bedrijf door haar moeder. Stephanie is een voorbeeld van een goede ondernemer die haar vak tot in de puntjes beheerst, een topstylist pur sang. Samen met haar crew, gedreven door sterke creativiteit zijn wij bij Pour Vous coiffures scherp en kritisch, maar de grootste factor die ons bindt is passie voor het vak. Door voortdurend deel te nemen aan vak gerichte trainingen. Wij nemen graag de tijd om samen met jou te onderzoeken welke coupe, haarkleur en styling het beste bij jou past. Met de beste coloristen en stylisten werken wij met hoogwaardige producten en luisteren wij goed naar persoonlijke wensen, maar geven ook graag advies zodat jij vol zelfvertrouwen en tevreden de deur verlaat. Bel ons gerust als je meer wilt weten of loop even bij ons binnen.
Direct een afspraak maken kan natuurlijk ook!

Reviews

Write a review
9.5
Fantastic
Result treatment
9.6
Price quality
9.2
Ambiance & atmosphere
9.5
Service
9.7

Reviews by customers

8.8
  • Price quality
    8
  • Ambiance & atmosphere
    8
  • Service
    9
  • Result treatment
    10

Prijs is relatief hoog voor een gewone knipbeurt, zonder te wassen e.d.

Barth - 6 March 2026
10
  • Price quality
    10
  • Ambiance & atmosphere
    10
  • Service
    10
  • Result treatment
    10

Bij Daan in de stoel zitten voelt altijd alsof je even bij een goede vriend langsgaat. Hij is oprecht gezellig, stelt je op je gemak en luistert echt naar wat je wilt. Geen haast, geen standaardpraatje gewoon iemand die meedenkt en advies geeft waar je ook echt iets aan hebt. Tussendoor maakt hij grapjes waardoor je automatisch zit te lachen, zelfs als je eigenlijk alleen maar “even snel” wilde knippen. En eerlijk is eerlijk: iemand die met zoveel overtuiging kan uitleggen waarom roze haarklemmen eigenlijk een essentieel mode-item zijn, verdient gewoon vijf sterren

Sue - 4 March 2026
10
  • Price quality
    10
  • Ambiance & atmosphere
    10
  • Service
    10
  • Result treatment
    10

Zoals altijd perfect!!

Marijke - 27 February 2026
8
  • Price quality
    8
  • Ambiance & atmosphere
    8
  • Service
    8
  • Result treatment
    8

Goed geknipt en luisteren naar hoe je het graag zou willen hebben.. Geven advies als iets beter kan. Prijs vinden wij best wel pittig elke zes weken,.

Marianne En Frits - 27 February 2026
10
  • Price quality
    10
  • Ambiance & atmosphere
    10
  • Service
    10
  • Result treatment
    10

Kapsel weer klaar voor veel”good hair days “!!!!!

Nandy - 23 February 2026
More reviews

Treatments

Knippen dames

Knippen dames KORT HAAR! Kort en t/m schouderlengte.
v.a.
€ 50,95  
Knippen föhnen dames KORT HAAR! Kort en T/m schouderlengte.
v.a.
€ 73,95  
Wassen en föhnen
 
Knippen dames LANG HAAR! Lang en vanaf schouderlengte.
v.a.
€ 50,95  
Knippen föhnen dames LANG HAAR! Lang en vanaf schouderlengte.
€ 73,95  

Heren en Kinderen

Knippen heren
v.a.
€ 50,95  
Pony of Fade knippen
€ 22,50  
Kinderen knippen t/m 12 jaar. JONGENS!
€ 30,95  
Kinderen knippen t/m 12 jaar. MEIDEN!
€ 30,95  
Make an appointment

Opening times

Monday Closed
Tuesday 09:00-17:30
Wednesday 09:00-17:30
Thursday 09:00-17:30
Friday 09:00-18:00
Saturday 09:00-16:00
Sunday Closed

Location

Emmastraat 15
3171 AH Poortugaal

Our brands